• Profesjonalna Myjnia Parowa w Szczecinie

    Najwyższy standard czystości tylko z myjnią parową

  • Profesjonalna Myjnia Parowa w Szczecinie

    Odświeżanie pomieszczeń i mycie mebli

  • Profesjonalna Myjnia Parowa w Szczecinie

    Mycie sal, pokoi i pomieszczeń gospodarczych

Hotelarstwo i gastronomia Szczecin

Skuteczna metoda sprzątania

Innowacyjność myjni parowych pozwala pozbywać się bakterii, pleśni, nieprzyjemnych zapachów, sprawdzamy się szczególnie tam, gdzie proces sprzątania pokoi musi być sprawnie przeprowadzony w jak najkrótszym czasie, utrzymując jednocześnie najwyższy poziom standardów higienicznych.

Kompleksowe czyszczenie

Kompleksowe czyszczenie pokoi, korytarzy, mebli (także tapicerowanych), dezynfekcja sal jadalnych i konferencyjnych, łazienek, pomieszczeń pracowniczych i warsztatów, pomieszczeń i przestrzeni użytku publicznego nie stanowią żadnego problemu. Parownice użyte przy kompleksowym sprzątaniu świetnie się sprawdzają przy czyszczeniu oraz dezynfekcji materacy, zasłon i dywanów, usuwania plam z tapicerki, szybkiego czyszczenia blatów, usuwanie takich kłopotów jak wosk, czy guma do żucia.

Obszerne zastosowanie

Działamy również w kuchniach hotelowych, lokalach gastronomicznych, pomieszczeniach rekreacyjnych i hotelowych siłowniach. Para pod ciśnieniem pozwala usuwać kamień z elementów tak metalowych jak i ceramicznych oraz czyścić, odświeżać i dezynfekować płytki, fugi, kabiny prysznicowe oraz brodziki. Pozwala również usuwać zabrudzenia z trudno dostępnych miejsc i szczelin. W przypadku pomieszczeń kuchennych poza odkażaniem proponujemy również polerowanie powierzchni ze stali nierdzewnej bez użycia kosztownych chemikaliów.

Hotelarstwo i gastronomia Szczecin

Wszechstronność mycia parowego

Myjnia parowa to nie tylko mycie pojazdów. Kolejną zaletą naszych usług jest ich swoista wszechstronność i nie chodzi tu tylko o mobilność naszych cleanerów, jakość, i skuteczność usług. Docieramy do trudno dostępnych miejsc, praktycznie niemożliwych do wyczyszczenia ręcznego, czy w myjni ciśnieniowej. Dysponujemy parkiem maszyn o różnych parametrach i różnych poziomach efektywności, dzięki czemu dają się dostosować do indywidualnych potrzeb związanych z rodzajami czyszczonych powierzchni. Choć termin „myjnia parowa” kojarzony jest przede wszystkim z myciem pojazdów i flot transportowych, zajmujemy się również czyszczeniem elewacji budynków, utrzymaniem czystości w pomieszczeniach użytkowych, pracowniczych, mieszkalnych i magazynowych jak i myciem wszystkich powierzchni wymagających dezynfekcji.

Dojazd Gratis

Dojazd do Klienta zawsze w cenie usługi

Zlecenia wykonujemy na życzenie i w miejscu wyznaczonym przez Klienta.
Zapewniamy darmowy dojazd do naszych Usługobiorców!

gratisy

Jesteśmy dla ciebie dostępni

+48 507 022 510

Godziny otwarcia

pon.- pt.: 8:00 - 16:00
sobota: 8:00 - 14:00
niedziela: nieczynne

Adres

Mobilna Myjnia Parowa
ul. Jagiellońska 50/57
(teren wypożyczalni aut) Szczecin
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dane kontaktowe
Myjnia parowa Szczecin

Copyright © 2019 www.myjnia-parowa-szczecin.pl Produkcja www.FabrykaStron.eu
Na stronie stosujemy pliki cookies. Można dokonać zmiany ustawień cookies. Szczegóły Polityka Prywatności.

Facebook

YouTube

Instagram

MyjniaparowaszczecinFollow