• Profesjonalna Myjnia Parowa w Szczecinie

    Myjnia parowa odnowi każdy rodzaj monumentu

  • Profesjonalna Myjnia Parowa w Szczecinie

    Szybkie usuwanie mchu, wosku, rdzy, sadzy i kurzu

  • Profesjonalna Myjnia Parowa w Szczecinie

    Dla nas nie ma zabrudzeń nie do pokonania

Czyszczenie parą pomników i nagrobków Szczecin

Specjalistyczne usuwanie zanieczyszczeń

Kurz niesiony przez wiatr i umacniany przez deszcze po kilku miesiącach może stać się poważnym mankamentem prezentacji każdego monumentu. Plaga naszych czasów jaką jest graffiti nie omija również pomników, okazyjnych popiersi, czy rzeźb nadających charakteru publicznym przestrzeniom. Inne zabrudzenia jakie można na nich zauważyć osadzały się często całymi latami, ale technologii myjni parowej nie stanowi to większego problemu. Do naszej oferty należy również czyszczenie nagrobków, z uwzględnieniem zabrudzeń specyficznych takich jak wosk, rdza, mech, kurz uliczny i sadza.

Co to jest myjnia parowa?

Myjnie parowe to wydajne urządzenia, dzięki którym można czyścić naprawdę duże powierzchnie bez użycia chemikaliów, czy ryzyka uszkodzenia powierzchni. Sucha para pod ciśnieniem para pozwala usunąć nawet intensywne, czy zaschnięte zanieczyszczenia. Jej użycie jest bezpieczne dla człowieka i dla środowiska. Proces mycia polega na spłukiwaniu przy pomocy suchej pary różnego typu zabrudzeń.

Szczegóły procesu

Para o wysokiej temperaturze jest emitowana pod wysokim ciśnieniem ze specjalistycznej dyszy i odpowiednio kierowana usuwa kurz, błoto, szczątki owadów, czy tłuszcz. Użycie pary jest nie tylko dokładniejsze od użycia gąbek, czy szczotek. W pracy myjni parowej nie ma właściwie niczego, co mogłoby spowodować uszkodzenia mechaniczne, do jakich mogą doprowadzić włókna szczotki, czy wielokrotnie używana gąbka. Żadnych mikrozarysowań, czy wgnieceń, brak przebarwień, nie ma też mowy o zaciekach. Większość zabrudzeń jest usuwana poprzez rozpuszczenie - para wnika w nie, błyskawicznie rozpuszcza od środka, a reszta jest dziełem ciśnienia. Pozostałości brudu usuwa się mikrofibrą.

Czyszczenie parą pomników i nagrobków Szczecin

Wszechstronność mycia parowego

Myjnia parowa to nie tylko mycie pojazdów. Kolejną zaletą naszych usług jest ich swoista wszechstronność i nie chodzi tu tylko o mobilność naszych cleanerów, jakość, i skuteczność usług. Docieramy do trudno dostępnych miejsc, praktycznie niemożliwych do wyczyszczenia ręcznego, czy w myjni ciśnieniowej. Dysponujemy parkiem maszyn o różnych parametrach i różnych poziomach efektywności, dzięki czemu dają się dostosować do indywidualnych potrzeb związanych z rodzajami czyszczonych powierzchni. Choć termin „myjnia parowa” kojarzony jest przede wszystkim z myciem pojazdów i flot transportowych, zajmujemy się również czyszczeniem elewacji budynków, utrzymaniem czystości w pomieszczeniach użytkowych, pracowniczych, mieszkalnych i magazynowych jak i myciem wszystkich powierzchni wymagających dezynfekcji.

Dojazd Gratis

Dojazd do Klienta zawsze w cenie usługi

Zlecenia wykonujemy na życzenie i w miejscu wyznaczonym przez Klienta.
Zapewniamy darmowy dojazd do naszych Usługobiorców!

gratisy

Jesteśmy dla ciebie dostępni

+48 507 022 510

Godziny otwarcia

pon.- pt.: 8:00 - 16:00
sobota: 8:00 - 14:00
niedziela: nieczynne

Adres

Mobilna Myjnia Parowa
ul. Jagiellońska 50/57
(teren wypożyczalni aut) Szczecin
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dane kontaktowe
Myjnia parowa Szczecin

Copyright © 2019 www.myjnia-parowa-szczecin.pl Produkcja www.FabrykaStron.eu
Na stronie stosujemy pliki cookies. Można dokonać zmiany ustawień cookies. Szczegóły Polityka Prywatności.

Facebook

YouTube

Instagram

MyjniaparowaszczecinFollow