• Profesjonalna Myjnia Parowa w Szczecinie

    Żadnych śladów po graffiti i reklamach

  • Profesjonalna Myjnia Parowa w Szczecinie

    Tylko z myjnią parową elewacja jak odnowiona

  • Profesjonalna Myjnia Parowa w Szczecinie

    Sucha para dla elewacji, chodników i parkanów

Czyszczenie parą graffiti Szczecin

Czyszczenie pozostałości po reklamach i graffiti

Działamy przez okrągły rok i bez względu na sezon, ponieważ zdajemy sobie sprawę, że zapotrzebowanie na nasze usługi może wystąpić w każdej chwili. Mamy do czynienia z takimi sytuacjami przyjmując zlecenia usunięcia resztek bannerów reklamowych oraz innych śladów akcji marketingowych. Z naszych usług korzystają dysponenci dużych powierzchni, wszak reklama to nie tylko bilbordy i tablice, to również fasady domów, chodniki, parkany. Potwierdzamy naszą skuteczność za każdym razem, gdy podejmujemy się prac przy dużych powierzchniach wymagających gruntownego czyszczenia, bez względu na to czy są to budynki mieszkalne, biurowce, czy sklepy.

Co to jest myjnia parowa?

Myjnie parowe to wydajne urządzenia, dzięki którym można czyścić naprawdę duże powierzchnie bez użycia chemikaliów, czy ryzyka uszkodzenia powierzchni. Sucha para pod ciśnieniem para pozwala usunąć nawet intensywne, czy zaschnięte zanieczyszczenia. Jej użycie jest bezpieczne dla człowieka i dla środowiska. Proces mycia polega na spłukiwaniu przy pomocy suchej pary różnego typu zabrudzeń.

Szczegóły procesu

Para o wysokiej temperaturze jest emitowana pod wysokim ciśnieniem ze specjalistycznej dyszy i odpowiednio kierowana usuwa kurz, błoto, szczątki owadów, czy tłuszcz. Użycie pary jest nie tylko dokładniejsze od użycia gąbek, czy szczotek. W pracy myjni parowej nie ma właściwie niczego, co mogłoby spowodować uszkodzenia mechaniczne, do jakich mogą doprowadzić włókna szczotki, czy wielokrotnie używana gąbka. Żadnych mikrozarysowań, czy wgnieceń, brak przebarwień, nie ma też mowy o zaciekach. Większość zabrudzeń jest usuwana poprzez rozpuszczenie - para wnika w nie, błyskawicznie rozpuszcza od środka, a reszta jest dziełem ciśnienia. Pozostałości brudu usuwa się mikrofibrą.

Czyszczenie parą graffiti Szczecin

Wszechstronność mycia parowego

Myjnia parowa to nie tylko mycie pojazdów. Kolejną zaletą naszych usług jest ich swoista wszechstronność i nie chodzi tu tylko o mobilność naszych cleanerów, jakość, i skuteczność usług. Docieramy do trudno dostępnych miejsc, praktycznie niemożliwych do wyczyszczenia ręcznego, czy w myjni ciśnieniowej. Dysponujemy parkiem maszyn o różnych parametrach i różnych poziomach efektywności, dzięki czemu dają się dostosować do indywidualnych potrzeb związanych z rodzajami czyszczonych powierzchni. Choć termin „myjnia parowa” kojarzony jest przede wszystkim z myciem pojazdów i flot transportowych, zajmujemy się również czyszczeniem elewacji budynków, utrzymaniem czystości w pomieszczeniach użytkowych, pracowniczych, mieszkalnych i magazynowych jak i myciem wszystkich powierzchni wymagających dezynfekcji.

Dojazd Gratis

Dojazd do Klienta zawsze w cenie usługi

Zlecenia wykonujemy na życzenie i w miejscu wyznaczonym przez Klienta.
Zapewniamy darmowy dojazd do naszych Usługobiorców!

gratisy

Jesteśmy dla ciebie dostępni

+48 507 022 510

Godziny otwarcia

pon.- pt.: 8:00 - 16:00
sobota: 8:00 - 14:00
niedziela: nieczynne

Adres

Mobilna Myjnia Parowa
ul. Jagiellońska 50/57
(teren wypożyczalni aut) Szczecin
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dane kontaktowe
Myjnia parowa Szczecin

Copyright © 2019 www.myjnia-parowa-szczecin.pl Produkcja www.FabrykaStron.eu
Na stronie stosujemy pliki cookies. Można dokonać zmiany ustawień cookies. Szczegóły Polityka Prywatności.

Facebook

YouTube

Instagram

MyjniaparowaszczecinFollow