• Profesjonalna Myjnia Parowa w Szczecinie

    Zamów mycie i idź na zakupy - działamy ekspresowo

  • Profesjonalna Myjnia Parowa w Szczecinie

    Mycie, odkurzanie i dezynfekcja w jednym

  • Profesjonalna Myjnia Parowa w Szczecinie

    Dla nas nie ma trudno dostępnych miejsc

Czyszczenie parą pojazdów Szczecin

Najlepsza metoda na umycie pojazdu

Twój samochód wymaga umycia, ale najbliższa myjnia jest dość daleko? Przysłowiowe „sto metrów od sukcesu” nie jest dla nas żadnym problemem. Dzięki naszej ofercie to nie Klient przychodzi do myjni – to myjnia przychodzi do Klienta. Zamiast lokalizacji miejsca, w którym samochód zostanie umyty, wybiera się telefonicznie typ urządzenia albo rodzaj usługi - my zajmiemy się resztą. Poza doprowadzeniem samochodowej karoserii do blasku oferujemy odkurzanie, sprzątanie wnętrza, pranie tapicerki, czyszczenie plastików. Posiadany przez nas sprzęt umożliwia również podejmowanie zleceń dezynfekcji środków komunikacji – pociągów, autobusów, tramwajów, czy promów.

Oferta kompleksowa i ekologiczna

Gwarantujemy oszczędność czasu i środków. Docieramy wszędzie - może to być parking pod centrum handlowym, podjazd przy domu, parking podziemny. Nasze zabiegi nie pozostawiają kałuż, a czas schnięcia tapicerki jest niezwykle krótki, można więc zamówić kompleksowe mycie pojazdu i iść na zakupy, a po powrocie zastać gotowy do drogi czysty samochód. Minimalna wilgotność użytej w procesach czyszczenia pary sprawia, że w fotelu można usiąść bezpośrednio po jego wypraniu. .

Wysoka wydajność myjni parowej

Kolejnym atutem jest odpowiednio dobrana chemia samochodowa ze specjalnym przeznaczeniem dla myjni parowych. Nie traci ona swoich właściwości czyszczących pod wpływem temperatury, ma wysoką wydajność i nie ulega późniejszemu rozpadowi na niebezpieczne związki. Co ważne - ilość wody w parze jest zbyt mała by zaszkodzić drobnym elementom elektronicznym, przy pomocy parownic można więc również myć nie tylko karoserię, opony, czy felgi, ale i silnik. Mało tego, w przeciwieństwie do sytuacji mycia samochodu szczotką obrotową, czy w myjni ciśnieniowej, ryzyko uszkodzenia karoserii zostaje zredukowane do minimum – myjnia parowa to brak zmartwień o karoserię, a ponadto para jest zdrowsza dla lakieru niż mycie wodą.

Czyszczenie parą pojazdów Szczecin

Mobilność, czyli myjnia z dojazdem do Klienta

Poza myciem na telefon świadczymy także usługi dla firm z parkami samochodowymi i flotą transportową. W przypadkach wspomnianych stosujemy odpowiednie rabaty i ryczałty uzależnione od rozmiarów przeznaczonych do czyszczenia grup oraz szczegółów zlecenia, ustalanych dla każdego kontraktu osobno.

Dojazd Gratis

Dojazd do Klienta zawsze w cenie usługi

Zlecenia wykonujemy na życzenie i w miejscu wyznaczonym przez Klienta.
Zapewniamy darmowy dojazd do naszych Usługobiorców!

gratisy

Jesteśmy dla ciebie dostępni

+48 507 022 510

Godziny otwarcia

pon.- pt.: 8:00 - 16:00
sobota: 8:00 - 14:00
niedziela: nieczynne

Adres

Mobilna Myjnia Parowa
ul. Jagiellońska 50/57
(teren wypożyczalni aut) Szczecin
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dane kontaktowe
Myjnia parowa Szczecin

Copyright © 2019 www.myjnia-parowa-szczecin.pl Produkcja www.FabrykaStron.eu
Na stronie stosujemy pliki cookies. Można dokonać zmiany ustawień cookies. Szczegóły Polityka Prywatności.

Facebook

YouTube

Instagram

MyjniaparowaszczecinFollow