• Profesjonalna Myjnia Parowa w Szczecinie

    Najbardziej przyjazna myjnia w Szczecinie

  • Profesjonalna Myjnia Parowa w Szczecinie

    Tylko myjnia parowa gwarantuje taką czystość

  • Profesjonalna Myjnia Parowa w Szczecinie

    Kompleksowe sprzątanie i dezynfekcja

Czyszczenie parą Szczecin

Garść informacji technicznych

Do niedawna myjnie parowe były postrzegane jako specyficzna innowacja, dziś określa się je mianem doskonale przemyślanego i ekologicznego rozwiązania umożliwiającego zarówno czyszczenie jak i dezynfekcję. Podstawą procesu czyszczenia jest para wodna pod wysokim ciśnieniem - od 8 do 10 barów. Określa się ją mianem „suchej” ponieważ jej wilgotność jest znikoma (zaledwie kilka procent). Aby miała właściwości czyszczące, utrzymuje się ją w temperaturze od 80 do 120 stopni Celsjusza. W komplecie ze skutecznością mycia parą idzie bezpieczeństwo, a jedna maszyna parowa ma wiele zastosowań. Nasi Klienci już wybrali i były to dobre decyzje.

Co to jest myjnia parowa?

Myjnie parowe to wydajne urządzenia, dzięki którym można czyścić naprawdę duże powierzchnie bez użycia chemikaliów, czy ryzyka uszkodzenia powierzchni. Sucha para pod ciśnieniem pozwala usunąć nawet intensywne, czy zaschnięte zanieczyszczenia. Jej użycie jest bezpieczne dla człowieka i dla środowiska. Proces mycia polega na spłukiwaniu przy pomocy suchej pary różnego typu zabrudzeń.

Szczegóły procesu

Para o wysokiej temperaturze jest emitowana pod wysokim ciśnieniem ze specjalistycznej dyszy i odpowiednio kierowana usuwa kurz, błoto, szczątki owadów, czy tłuszcz. Użycie pary jest nie tylko dokładniejsze od użycia gąbek, czy szczotek. W pracy myjni parowej nie ma właściwie niczego, co mogłoby spowodować uszkodzenia mechaniczne, do jakich mogą doprowadzić włókna szczotki, czy wielokrotnie używana gąbka. Żadnych mikrozarysowań, czy wgnieceń, brak przebarwień, nie ma też mowy o zaciekach. Większość zabrudzeń jest usuwana poprzez rozpuszczenie - para wnika w nie, błyskawicznie rozpuszcza od środka, a reszta jest dziełem ciśnienia. Pozostałości brudu usuwa się mikrofibrą.

Czyszczenie parą Szczecin

Wszechstronność mycia parowego

Myjnia parowa to nie tylko mycie pojazdów. Kolejną zaletą naszych usług jest ich swoista wszechstronność i nie chodzi tu tylko o mobilność naszych cleanerów, jakość, i skuteczność usług. Docieramy do trudno dostępnych miejsc, praktycznie niemożliwych do wyczyszczenia ręcznego, czy w myjni ciśnieniowej. Dysponujemy parkiem maszyn o różnych parametrach i różnych poziomach efektywności, dzięki czemu dają się dostosować do indywidualnych potrzeb związanych z rodzajami czyszczonych powierzchni. Choć termin „myjnia parowa” kojarzony jest przede wszystkim z myciem pojazdów i flot transportowych, zajmujemy się również czyszczeniem elewacji budynków, utrzymaniem czystości w pomieszczeniach użytkowych, pracowniczych, mieszkalnych i magazynowych jak i myciem wszystkich powierzchni wymagających dezynfekcji.

Dojazd Gratis

Dojazd do Klienta zawsze w cenie usługi

Zlecenia wykonujemy na życzenie i w miejscu wyznaczonym przez Klienta.
Zapewniamy darmowy dojazd do naszych Usługobiorców!

gratisy

Jesteśmy dla ciebie dostępni

+48 507 022 510

Godziny otwarcia

pon.- pt.: 8:00 - 16:00
sobota: 8:00 - 14:00
niedziela: nieczynne

Adres

Mobilna Myjnia Parowa
ul. Jagiellońska 50/57
(teren wypożyczalni aut) Szczecin
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dane kontaktowe
Myjnia parowa Szczecin

Copyright © 2019 www.myjnia-parowa-szczecin.pl Produkcja www.FabrykaStron.eu
Na stronie stosujemy pliki cookies. Można dokonać zmiany ustawień cookies. Szczegóły Polityka Prywatności.

Facebook

YouTube

Instagram

MyjniaparowaszczecinFollow